S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.

 

PREDAJŇA

 

 

 

TOVAR V AKCII

nová cena 1,49 €
skladom ÁNO
nová cena 3,80 €
skladom ÁNO
nová cena 2,99 €
skladom ÁNO

NAJPREDÁVANEJŠÍ

nová cena 14,99 €
skladom ÁNO
nová cena 3,99 €
skladom ÁNO

ANKETA

Aký spôsob dopravy preferujete?

Kuriér 36% Pošta 21% Osobný odber 24% Iná doprava 19%

..

 

 

 

drl, denne svietenie

 

 

 

 

 


» Platba a Doprava

Platba a Doprava

Platba:

Platbu môžete uskutočniť:

  • bankovým prevodom na účet

ak sa rozhodnete pre platbu bankovým prevodom, prevod uskutočnite na IBAN SK4909000000000275529464 č. účtu 0275529464/0900 (Slovenská Sporiteľňa). Ako variabilný symbol uveďte číslo objednávky a do správy pre prijímateľa zadajte vaše celé meno. Pri platbe prevodom je poštovné lacnejšie o 1€ za dobierku. Objednávka bude odoslaná až po pripísaní celej sumy na náš účet.

  • platba na dobierku pri prevzatí tovaru od kuriera

Doprava a dodanie tovaru:

Dodávky tovaru zabezpečujeme na celom území Slovenskej republiky, pričom doručovanie je zaistené  prepravnou službou SPS alebo osobným odberom na našej predajni v Trenčíne. Náklady na dopravu tovaru si hradí kupujúci pokial nieje dohodnuté inak.

 


Doručovanie prepravnou službou SPS  
Do 20 kg 3,00 €
Príplatok za dobierku 1,00€
Nákup nad 100€ ZDARMA
Tovar ktorý je skladom odosielame obvykle do 3 prac. dní

Pri nepredvídaných okolnostiach sa môže doba dodania tovaru predĺžiť, o čom bude zákazník oboznámený.

ceny prepravy su vrátane DPH!

 

Dodacie podmienky
a) Dodanie objednaného tovaru bude realizované v čo najkratšom termíne, podľa dostupnosti tovaru na sklade a prevádzkových možností predávajúceho. Termín vybavenia objednávky je obvykle do 3 pracovných dní od jej potvrdenia. V prípade dlhšej dodacej doby bude predávajúci kupujúceho o tejto skutočnosti neodkladne informovať.
b) Miesto odberu, resp. zaslania tovaru je stanovené kupujúcim pri objednávaní tovaru. Za vybavenie objednávky sa považuje prevzatie tovaru kupujúcim. Dopravu na adresu doručenia zabezpečuje predávajúci. Zásielka s tovarom vždy obsahuje daňový doklad (doklad o kúpe tovaru) a návod na používanie, prípadne záručný list.

P R I   N Á K U P E   T O V A R U    N A D   100 €   V Á M   P O Š T O V N É   H R A D Í M E   M Y ! ! !

 

V prípade nadrozmerných alebo obzvlášť ťažkých balíkov, budeme poštovné a balné účtovať na základe aktuálneho cenníka SPS. Platba prebieha pri preberaní zásielky.


Osobný odber:
je možný v našej predajni v Obchodno Zábavnom Centre JUŽANKA.

V predajni je možné platit v hotovosti alebo kartou:

 

Pri prevzatí tovaru sa kupujúcemu doporučuje hneď skontrolovať dodaný tovar a prípadné mechanické poškodenie písomne zaprotokolovať, prípadne nafotiť priamo na mieste doručenia alebo s kuriérom zásielkovej služby a neodkladne informovať predávajúceho. Za mechanické poškodenie zistené po prevzatí tovaru predávajúci nezodpovedá.

YmIwNzgzZT