S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.

 

PREDAJŇA

 

 stahujeme sa

 

TOVAR V AKCII

nová cena 1,49 €
skladom ÁNO
nová cena 4,99 €
skladom ÁNO

NAJPREDÁVANEJŠÍ

nová cena 1,99 €
skladom ÁNO
nová cena 29,99 €
skladom ÁNO
nová cena 14,99 €
skladom ÁNO

..

 

 

 

drl, denne svietenie

 

 

 

 

 


» Obchodné podmienky

 

1. Vymedzenie pojmov
» predávajúci - prevádzkovateľ internetového obchodu autodoplnky.net
» kupujúci - fyzická alebo právnická osoba, ktorá vstúpila do obchodného vzťahu s predávajúcim
» tovar - produkty alebo služby v ponuke internetového obchodu autodoplnky.net
» objednávka - kúpna zmluva na základe ktorej je realizovaný predaj tovaru


2. Objednávka
Objednávka vzniká na základe jej potvrdenia pri procese objednávania tovaru v internetovom obchode, prípadne pri objednaní tovaru telefonicky alebo e-mailom.

 

3.Storno objednávky zo strany kupujúceho:

Kupujúci má právo stornovať objednávku bez udania dôvodu kedykoľvek pred jej záväzným potvrdením. Po záväznom potvrdení objednávky iba v prípade, že predávajúci nesplní dohodnuté podmienky dodania. V prípade stornovania potvrdenej objednávky je kupujúci povinný uhradiť predávajúcemu škodu vzniknutú týmto jednaním.


4.Storno objednávky zo strany predávajúceho:

Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť v týchto prípadoch:

  1. objednávku nebolo možné záväzne potvrdiť (chybne uvedené telefónne číslo, nedostupný, neodpovedá na e-maily atď.)
  2. tovar sa už nevyrába alebo nedodáva alebo sa výrazným spôsobom zmenila cena dodávateľa pre daný tovar.


V prípade, že táto situácia nastane, predávajúci bude okamžite kontaktovať kupujúceho za účelom dohody o ďalšom postupe. V prípade, že kupujúci zaplatil už časť alebo celú sumu kúpnej ceny, bude mu táto čiastka prevedená späť na jeho účet alebo adresu v lehote 7 kalendárnych dní.

 


5.Odstúpenie od kúpnej zmluvy ( zásielkový obchod ):

 

Odstúpenie od kúpnej zmluvy zo strany kupujúceho - v súlade so zákonom máte ako zákazník právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru. Ak sa rozhodnete pre odstúpenie v tejto lehote, prosíme Vás o dodržanie nižšie uvedených podmienok:
- Kontaktujte nás (viď kontakt) e-mailom alebo telefonicky, že žiadate o odstúpenie od zmluvy s uvedením čísla faktúry, dátumu kúpy tovaru a vaším číslom účtu či adresou pre vrátenie peňazí.
- Ak ste už tovar obdržali a prevzali, zašlite ho späť na našu adresu uvedenú v sekcii kontakt do 14 dní od prevzatia tovaru a to za nasledujúcich podmienok:

- tovar musí byť v pôvodnom nepoškodenom obale
- tovar nesmie byť použitý
- tovar musí byť nepoškodený
- tovar musí byť kompletný ( vrátane príslušenstva, záručného listu, návodu atď. )
- tovar zašlite spolu s originálnym dokladom o kúpe


Tovar, prosíme, posielajte doporučene a poistený, nakoľko neručíme za jeho prípadnú stratu na ceste k nám ( doporučene neznamená na dobierku ). Tovar na dobierku nebude prebratý.
Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru vám peniaze za tovar zašleme poukážkou alebo prevodom na Váš účet a to najneskôr do 7 pracovných dní po fyzickom obdržaní tovaru.
V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudeme žiaľ môcť akceptovať odstúpenie od spotrebiteľskej zmluvy a tovar bude vrátený na náklady odosielajúceho naspäť.
Peniaze vám môžeme vrátiť iba za tovar, nie za poštovné, resp. iné náklady. Vrátený tovar zasielaný ako dobierka nebude prijatý.

Kupujúci vytvorením objednávky na www.autodoplnky.net potvrdzuje, že je poučený o obchodných podmienkach a súhlasí s nimi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NGYwZTM1M