Úvod »Kozmetika a Chémia»Náradie na umývanie»Špongie » Vysoko absorpčná utierka z umelej jelenice 41,5x32 cm
Dokonalý pomocník pre bezchybné sušenie a čistenie bez šmúh a škrabancov.
Vysoko absorpčná utierka z umelej jelenice predstavuje ideálne riešenie pre profesionálne aj domáce ošetrenie karosérie automobilu, skiel a iných hladkých povrchov. Vďaka svojej špeciálnej mikroštruktúre dokáže absorbovať extrémne množstvo vody, čím výrazne urýchľuje proces sušenia vozidla po umývaní.
Utierka nezanecháva žiadne vlákna, šmuhy ani vodné škvrny. Je mimoriadne šetrná k laku, chrómu aj plastom. Svoje uplatnenie nájde nielen pri starostlivosti o auto, ale aj v domácnosti pri čistení okien, zrkadiel či lesklého nábytku.
Extrémna savosť: Rýchlo a efektívne absorbuje vodu a vlhkosť.
Výsledok bez šmúh: Nezanecháva chlpy, stopy po kvapkách ani šmuhy na skle a laku.
Šetrnosť k povrchom: Jemný materiál chráni lak pred poškriabaním.
Vysoká odolnosť: Odolná voči čistiacim prostriedkom a olejom, určená na opakované použitie.
Dlhá životnosť: Po vypratí a vysušení si zachováva svoje unikátne vlastnosti.
Všestranné využitie: Ideálna pre autá, motocykle, lode aj kompletné upratovanie domácnosti.
Pred prvým použitím utierku namočte do vlažnej vody a jemne vyžmýkajte.
Pri sušení povrchu utierku rozprestrite a plynulým ťahom sťahujte vodu.
Po naplnení vodou utierku vyžmýkajte a pokračujte v práci.
Po skončení práce utierku dôkladne vyperte v čistej vode (prípadne s jemným mydlom) a nechajte uschnúť. Nesušte na priamom slnku alebo radiátore.
Rozmery: 41,5 x 32 cm
Materiál: Syntetická jelenica (p PVA)
Farba: Žltá
NAJPREDÁVANEJŠÍ
dĺžka až 134cm
